משתנות ללא מים uridanבעבר, כשהיינו נכנסים אל משתנה היינו מצפים שבתום הפעולה זרם מים ישטוף את האסלה. אם לא היה מגיע זרם שכזה, מן הסתם היינו חושבים שישנה תקלה או שמדובר במתיחה על חשבוננו, אבל כיום משתנה ללא מים היא קונספט שזוכה לביקוש הולך וגדל.

משתנות ללא מים מתאימות לכל סוגי העסקים והמוסדות, ובפרט לאלה שיש בהם תנועה רבה של עוברים ושבים – תחנות רכבת, מסופי אוטובוסים, נמלי תעופה, קניונים, מסעדות, ברים, אצטדיונים, בתי ספר, אתרי קמפינג ועוד.

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את המשתנות ללא מים של חברת Uridan ולהתרשם ממגוון הדגמים שלנו

לצפייה בדגמים: לחץ כאן

איך עובדת משתנה ללא מים?

פעולתן של משתנות ללא מים מבוססת על 3 מרכיבים:

* החומר שממנו עשויה האסלה מונע הידבקות של טיפות שתן, כך שאין צורך לשטוף אותה לאחר כל פעולה.

* מניעת ריחות רעים – בעזרת שמן מיוחד בשם URILOCK (שמוחלף פעמיים או שלוש בשנה, בהתאם לאינטנסיביות השימוש במשתנה). שמן זה פותח ע"י URIDAN, חברה אוסטרית מהמובילה בעולם בתחום המשתנות ללא המים.

* מנגנון ייחודי להפרדה מוחלטת בין חלל החדר לבין הצנרת שמחברת את המשתנה אל מערכת הביוב – הפרדה מוחלטת זו מבטיחה ב-100% שלא ייווצר ריח רע בחדר השירותים וכמובן גם היגיינה מלאה לכל מי שמשתמש במשתנה.

חיסכון עצום במים וגם בחשמל

באופן טבעי היתרון המרכזי של משתנה ללא מים הוא החיסכון העצום בזכות היעדר הצורך בשטיפה של המשתנה לאחר כל שימוש. במקומות ציבוריים מדובר בכמות אדירה של מים, כך שהמעבר לאחד מדגמי המשתנות המתקדמות של URIDAN עשויה לחסוך סכומי כסף משמעותיים במיוחד.

בנוסף ישנו חיסכון בחשמל: משתנות ציבוריות רבות כוללות גם מערכת חשמלית (עין אלקטרונית, מנגנון חשמלי להפעלת השטיפה וכו'), ואילו כשמשתמשים באחת מאותן משתנות ללא מים, אין צורך גם במערכת החשמלית.

תחזוקה מינימלית

בחירה באופציה נטולת המים הופכת את התחזוקה של המשתנה לפשוטה יותר וזולה.

ראשית, אין צורך לדאוג לפעולה תקינה של המערכת האלקטרונית. שנית, אין צורך להזעיק אינסטלטורים כדי לפתוח סתימות במערכת (פילטר סופח אבנית מונע את הצטברותה ועל כן מקטין במידה ניכרת את הסיכון לסתימה), ושלישית, אין צורך להשתמש בכימיקלים שעלולים להיות מזיקים כדי לנקות את המשתנה.