בבתי עסק רבים מותקן מפיץ ריח אוטומטי – מתקן פשוט ואפקטיבי להפליא שמבטיח אווירה נעימה במיוחד לאורך כל שעות הפעילות של העסק או החנות.

למה כדאי להקדיש תשומת לב גם לחוש הריח?

מפיץ ריחבימינו ישנה מודעות גבוהה לחשיבות העיצוב של העסק, כמעט בכל תחום פעילות, ובפרט כשמדובר במקום שמגיעים אליו לא רק העובדים אלא גם לקוחות פוטנציאליים (אם כי בלא מעט מקומות עבודה מוקדשת תשומת לב רבה ליצירת עיצוב שובה לב גם כש"רק" העובדים נהנים ממנו).

אבל לצד חוש הראייה, ישנו עוד חוש שמשפיע במידה בלתי מבוטלת הן על שביעות הרצון של העובדים ממקום העבודה והן על הרצון של מי שנכנס לעסק להפוך ללקוח ולרכוש מוצרים – זהו כמובן חוש הריח, שמחקרים רבים גילו כי גם אם אנחנו לא מודעים לכך, יש לו חלק נכבד בקבלת ההחלטות שלנו.

חשוב לציין כי גם במקומות שאין בהם חשש מהיווצרות ריחות שעלולים להיות לא נעימים מומלץ להתקין מפיץ ריח חשמלי, שכן מתקן אוטומטי להפצת ריח לא רק מנטרל ריחות רעים אלא גם פשוט מבטיח שהאוויר יהיה מבושם ונעים במיוחד.

שלל גדלים, מגוון ריחות

מפיץ ריח אוטומטי מגיע בשלל גדלים, כך שכל בעל עסק יכול למצוא את זה שמתאים בדיוק לממדי המרחב שברצונו לבשם.

ישנם מפיצי ריח קטנים יחסית, לחללים של עד 50 מ"ר, ישנם גם מפיצים אוטומטיים המיועדים לחלל בינוני של עד 500 מ"ר, וגם אם יש לכם מרחב גדול יותר, אפילו עד 2500 מ"ר, תוכלו למצוא מפיץ ריח חשמלי בעל אימפקט חזק מספיק כדי להבטיח שבכל פינה ופינה ישרור ריח נעים.

בנוסף, תוכלו גם להבטיח את הניחוח המדויק, זה האהוב עליכם ביותר ושהכי מתאים לעסק שלכם, וזאת בזכות העובדה שישנו מגוון תכשירי מילוי למתקן אוטומטי להפצת ריח, כשלכל אחד מהם ניחוח משלו.

עלות נמוכה, תועלת מקסימלית

עלות התפעול של מפיץ ריח אוטומטי נמוכה למדי, שכן גם צריכת החשמל שלו זעומה (הוא מתחבר למערכת מיזוג האוויר, ובמידת הצורך תוכלו להפעיל אותה גם על מצב "אוורור" כדי להפיץ את הניחוח הנעים) וגם המילוי אינו יקר מה גם שהוא מספיק לשימוש נרחב.