מייבשי ידיים הם פריט חובה בשירותים שנמצאים במקום ציבורי – בזכותם המבקרים נהנים מרמת היגיינה מקסימלית, בעלי המקום חוסכים כסף ואפילו כדור הארץ מרוויח הודות לכמות המועטה של האנרגיה שנדרשת להפעלתו של מייבש הידיים.

כדי ליהנות מכל היתרונות של מייבש ידיים, חשוב לבחור דגם איכותי. VELTEK SYSTEMS הספרדית ו-JVD הצרפתית הן שתיים מהחברות המובילות בתחום ולפניכם 5 מהדגמים המוצלחים שלהן:

מייבש ידיים VELTIA V7 Tri-Blade

pr2 הספרדית נמכרים בכל העולם, ואחד הדגמים הפופולריים הוא VELTIA V7 Tri-Blade.

זהו מייבש הידיים שנחשב למהיר ביותר כיום, בזכות העובדה שהוא מאפשר לייבש את הידיים תוך פחות מעשר שניות.

יתרונות נוספים של מייבש ידיים סילוני זה הם תוחלת חיים ארוכה, כרטיס חכם שבזכותו אפשר לדעת מתי הגיע הזמן לרוקן את מיכל המים, תכנון ארגונומי מדויק, מערכת אנטי בקטריאלית מתקדמת ועלות תפעול נמוכה להפליא (פחות משקל ל-100 שימושים, בזכות העובדה שהאוויר מחומם ע"י מנוע ולא באמצעות גוף חימום).

כמו כן ניתן לבחור דגם זה במבחר צבעים וכך ליהנות מהתאמה אופטימלית לכל חדר שירותים.

 

מייבש ידיים VELTIA 300N


p12דגם איכותי נוסף של VELTEK הוא ה-VELTIA 300N.

ייחודו של מייבש ידיים סילוני זה הוא במשטח הייבוש שמכיל 300 נקבי אוויר. בזכות משטח זה נמנעת הפניית זרמי האוויר אל המשתמשים ומובטחת התחושה הנעימה במהלך ייבוש הידיים.

כמו כל מייבש ידיים, גם ה-VELTIA 300N מאפשר חיסכון כספי ניכר בזכות הוויתור על נייר לניגוב הידיים, כך שגם אותו ניתן למצוא בלא מעט חדרי שירותים במרחב הציבורי.

 

 

 

מייבש ידיים JVD STELL-AIR

p13 של JVD מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת שנקראת AIR-CIRCULE ואשר מזרימה משבי אוויר בצורה מעגלית לייבוש מושלם ומהיר (בין 10 ל-15 שניות).

יתרון נוסף של מייבש ידיים סילוני זה הוא הפעולה השקטה, וכן הוא מתאפיין בפילטרים אנטי בקטריאליים מיוחדים, ציפוי איכותי שמבטיח בלאי נמוך והפרדה מוחלטת בין מערכת המים למערכת האוויר כך שתוחלת החיים שלו ארוכה במיוחד.

 

 

 

 

מייבש ידיים JVD EXP'AIR

p14 המתאים ביותר לחדרי שירותים קטנים, עם פתח נגיש גם לילדים ולבעלי מוגבלויות.

גם דגם זה, כמו ה-STELL-AIR, מבוסס על טכנולוגיית ה-AIR-CIRCULE וכולל גם פילטרים אנטי בקטריאליים לסינון מוקפד במיוחד של מזהמים שונים.

 

 

 

 

מייבש ידיים JVD SUP'AIR

p15 עילי עם יתרון יקר ערך: עלות נמוכה במיוחד של צריכת חשמל, וזאת הודות לטכנולוגיה הנקראת Two Blade.

מידותיו הקטנות של מייבש הידיים SUP'AIR מאפשרות להציב אותו גם בחללים קטנים, והוא מגיע בשלל צבעים כך שגם מבחינת העיצוב אפשר להתאים אותו באופן אופטימלי לכל חדר שירותים.