במקומות ציבוריים רבים תמצאו בחדר השירותים מייבש ידיים.

מכשיר זה, שמצד אחד נראה פשוט ובסיסי ומצד שני מבוסס על טכנולוגיות מתקדמות שמבטיחות ייבוש מהיר במיוחד, מינימום צריכת חשמל ומקסימום הגנה אנטי-בקטריאלית, מחליף את מתקני מגבות הנייר של פעם ובכך מספק לבעלי המקום או למי שאחראי על תפעולו השוטף 2 יתרונות משמעותיים: ראשית, חיסכון כספי משמעותי בזכות האפשרות לוותר על מגבות הנייר ועל שקיות האשפה, ושנית, שמירה על ניקיון מרבי לאורך כל שעות הפעילות שכן אין צורך לרוקן פח גדוש במגבות נייר רטובות.

הגנה אנטי בקטריאלית של מייבשי ידיים

מיבש ידייםלא רק בעלי המקום שבו מותקנים בחדרי השירותים מייבשי ידיים נהנים מהמכשיר החשמלי המשוכלל אלא גם המבקרים.

בפרט מובטחת לכל מי שמשתמש בשירותים הגנה מושלמת מחיידקים, ובפרט אם מדובר במייבש ידיים שכולל גם מערכת אנטי בקטריאלית. עוד כדאי לדעת שבחלק מהדגמים ובהם למשל ה-VELTIA של החברה הספרדית VELTEK משולבת טכנולוגיה הנקראת MICROBAN אשר מספקת הגנה מושלמת ובמקביל חוסכת את הצורך בפילטרים.

ידידותי לסביבה של מייבשי ידיים

בימינו כל מכשיר נמדד לא רק עפ"י התועלת שלו למשתמשים אלא גם על סמך מידת הידידותיות שלו לסביבה.

מייבש הידיים מאפשר לוותר על כמויות גדולות של מגבות נייר ושקיות אשפה, ובנוסף משתמש בכמות מזערית של חשמל (בזכות העובדה שזרמי האוויר של מייבש ידיים סילוני מחוממים ע"י מנוע ולא באמצעות גוף חימום) – כך שבהחלט ניתן להגדיר אותו כידידותי לסביבה.

זמן ייבוש מהיר

הטכנולוגיות המתקדמות שעליהן מבוססים מייבשי ידיים בימינו מבטיחות זמן ייבוש מהיר, ובהתאם שביעות רצון גבוהה של הלקוחות של בית העסק או המבקרים במקום הציבורי שבו מותקנים המייבשים.

דוגמה לטכנולוגיה שכזו היא ה-Air-Circule שמזרימה את האוויר בצורה מעגלית ולכן אפקטיבית במיוחד (טכנולוגיה זו מאפיינת את מייבשי הידיים של חברת JVD הצרפתית).

מראה מרשים

בימינו ישנה חשיבות גם לפן האסתטי של חדרי השירותים במקומות הציבוריים ולא רק למידת הפרקטיות של הפריטים השונים שמותקנים בהם. מייבש ידיים מציג גם חזות חיצונית מרשימה, וכמו כן ניתן לבחור בין מגוון צבעים ובכך להתאים את מייבש הידיים לחדר השירותים הספציפי באופן מושלם.