יורדן – משתנות ללא מים

חסכוני

100% חיסכון במים!  עלויות תחזוקה נמוכות!  חיסכון כספי עצום!

הגייני

המשתנה ללא מים מבית uridan תורמת לסביבה אסתטית והיגיינית נטולת ריחות רעים וללא מים הנחשבים לגורם המעודד התפתחות בקטריות וחיידקים.

ידידותי לסביבה

החיסכון במים והשימוש בחומרי ניקוי אקולוגים שאינם מזהמים את הסביבה הופכים את המשתנה ללא מים מבית uridan למוצר השומר על עקרונות הקיימות.

לחץ כאן לקבלת הצעת מחיר
https://www.youtube.com/watch?v=X0fk0doaGOk

יעיל

100% חיסכון במים! המשתנה ללא מים מבית uridan יוצרת סביבה היגיינית נטולת ריחות רעים וסתימות. היתרון ההיגייני והאקולוגי בשילוב עם התחזוקה החסכונית והפשוטה הופכת את המשתנה ללא מים מבית uridan למוצר המושלם לארגונכם.

חסכון כספי

למעלה מ-80% חיסכון בעלויות השקעה ראשונית, ומעל 70% חיסכון בעלויות תחזוקה שוטפת. חסכון במים=חסכון בכסף! ללא חשבונות מים מנופחים והוצאות יקרות על תכשירי ניקוי ומטהרי אוויר.

היגייני

חיידקים מתפתחים בסביבה לחה עם מים. המשתנה ללא מים מבית uridan יוצרת סביבה היגיינית ללא ריחות רעים ותורמת להיגיינה ולבריאות המשתמשים!

עיצוב ייחודי ואסתטי

עיצוב מרשים וייחודי של מעצבים מובילים המעניקים פתרון אסתטי ופונקציונאלי, עם מגוון סגנונות וגדלים המתאימים לכל חלל ותורמים לשדרוג מראה חדר השירותים. להמשתנה ללא מים מבית uridan חומרים בעלי תוחלת זמן ארוכה להגנה מפני שריטות וונדליזם.

תחזוקה במחיר ללא מתחרים!

עם המשתנה ללא מים מבית uridan תהנו מהוזלת עלויות התקנה ותחזוקה משמעותית מול משתנות רגילות בכלל, ולעומת משתנות ללא מים בפרט. עלות התחזוקה השנתית של המשתנה ללא מים מבית uridan היא הזולה והמשתלמת ביותר!

איכות יצרן

המשתנה ללא מים מיוצרת על ידי חברת uridan , מובילה עולמית עם ניסיון של כ 15- שנה בפיתוח, עיצוב וייצור מגוון סגנונות של משתנות ללא מים חדשניות, אקולוגיות ומותאמות לצרכים האישיים של הלקוחות. המוצר האיכותי העניק לחברת uridan מספר פרסי עיצוב וייבוא יוקרתיים בגרמניה, אוסטרליה ויפן.

ידידותי לסביבה

המשתנה ללא מים מבית uridan פועלת ללא צורך בשימוש במים ומונעת שימוש בחומרי ניקוי כימיקלים הפוגעים בסביבה ומעניקה לארגון ערך מוסף ירוק ואקולוגי. הצבת משתנה ללא מים מבית uridan בחדרי השירותים יוצרת סביבה אסתטית והיגיינית המדגישה את תפיסת הקיימות של ארגונכם.

מידע נוסף
חסרונות בפתרונות קיימים

uridan_toggle01משתנה רגילה:


• משתנות רגילות אינן עומדות בעקרונות הקיימוּת, ומבזבזות מים יקרים לחינם.
• למשתנה רגילה עלות כספית גבוהה החל משלב העלויות הראשונות הדורשות התקנת נקודת מים, התקנה ורכישת מזרם, דרך עלויות התחזוקה השוטפת הדורשת תיקון סתימות, תחזוקת מזרם, רכישת חומרי ניקוי ומסירי אבנית וכוח אדם.
• שימוש במשתנות רגילות גורם להצטברות אבנית ותקלות בצנרת ובאטמים הדורשים עלות תיקון גבוהה, במיוחד כאשר מדובר בארגונים עם שירותים ציבוריים בעלי שימוש יומי תכוף.
• משתנות רגילות או שירותים פועלים על בסיס מים. השילוב בין מים לשתן מעודד התפתחות חיידקים ופטריות על גבי המשטח החיצוני ומונע הגנה בקטריאלית. עם הדחת המים, חלקם ניתזים החוצה וגורמים לפיזור חיידקים בסביבה.
• משתנות רגילות ושירותים אינם חוסמים ריחות לא נעימים, גם עם הדחת מים בסיום השימוש. שאריות השתן נדבקות למשטח הפנימי והחיצוני ומותירות ריח חריף ולא נעים בסביבה, גם בשימוש של מטהרי אוויר. כיצד זה עובד?
המרכיב המרכזי של המשתנה הוא הסיפון הייחודי שלה, הרשום כפטנט בלעדי של היצרן. לסיפון מבנה הנדסי ייחודי והוא מכיל את הנוזל החוסם, Urilock בעל ריח נעים ומשקל סגולי נמוך. השילוב של השניים מאפשר את פעילות המשתנה ללא צורך במים. מאחר ומשקלו הסגולי של השתן גבוה מזה של ה-Urilock, השתן זורם דרכו ישירות אל הביוב וה-Urilock תמיד יצוף מעליו ויתפקד כ"פקק נוזלי" המונע ב-100% את כל הריחות הרעים המגיעים מהצנרת ומהביוב. הנוזל החוסם Urilock הינו 100% ידידותי לסביבה,מתכלה ומכיל מרכיבים טבעיים בלבד. החלפת הנוזל Urilock מתבצעת ע"י אנשי השרות שלנו.מרכיב חשוב נוסף, הוא תחזוקה יומית פשוטה וקלה ביותר אך חשובה מאד. התחזוקה היומית לניקוי משתנת uridan אינה שונה ממשתנה רגילה והיא מתבצעת פעמיים ביום באמצעות חומר ניקוי ידידותי לסביבה מסוג Uriclean בעל רמת PH מתאימה. מפרט טכני

uridan_pic04דגם Admiral


עיצוב: Troels Bøgely
חומר: פיברגלס מחוזק או קרמיקה
גוון: לבן / אבן בז' / אבן אפורה / גרניט / אבן שחורה
החלפת הנוזל החוסם יורילוק:
15000-20000 שימושים ( בערך פעם בשנה )
התקנה: אופקי או אנכי
מידות: אורך:
79.5 ס"מ / רוחב: 40.5 ס"מ / עומק: 40 ס"מ
אחריות: 3 שנים.

uridan_pic03דגם Cadet


עיצוב: Troels Bøgely
חומר: פיברגלס מחוזק או קרמיקה
גוון: לבן / אבן בז' / אבן אפורה / גרניט / אבן שחורה
החלפת הנוזל החוסם יורילוק:
5000-7500 שימושים ( בערך פעמיים בשנה )
התקנה: אופקי או אנכי
מידות: אורך:
52.5 ס"מ / רוחב: 35 ס"מ / עומק: 34 ס"מ
אחריות: 3 שנים.

מבחר גוונים לבחירה (ניתן להזמין קרמיקה לבנה):


uridan_pic05 תחזוקה

uridan_pic10מתי יש להחליף את הנוזל החוסם יורילוק?


המשתנה ללא מים מבית uridan מספקת סימן חיווי להחלפת הנוזל החוסם יורילוק. כאשר הנוזל שצבעו כחול יוצא מתוך מכסה התקן לוכד הריחות על פני משטח המשתנה, יש להחליפו ולמלא את התקן לוכד הריחות בנוזל חוסם יורילוק חדש.

 


 


uridan_pic07החלפת הנוזל החוסם יורילוק


4 שלבים פשוטים בלבד ללא צורך במגע עם שתן.
1. פתיחת המכסה.
2. ניקוי שאריות השתן עם מברשת ושטיפת חור הניקוז עם מים.
3. מילוי התקן לוכד הריח במים עד לפתח העליון.
4. שפיכת הנוזל החוסם יורילוק ישירות על גבי המכסה.


 

uridan_pic08ניקוי גוף המשתנה


1. התיזו תרסיס ניקוי יוריקלין על המשטח החיצוני והפנימי ועל הרצפה.
2. לאחר דקת המתנה, נקו בעזרת מטלית מבית uridan בתנועות מעגליות.
3. יש לבצע פעולה זו מידי יום.
 
 


 

uridan_pic09ניקוי המכסה


1. התיזו תרסיס ניקוי יוריקלין על המכסה.
2. לאחר דקת המתנה, נקו בעזרת מברשת רגילה בתנועות מעגליות.
3. יש לבצע פעולה זו מידי יום. תחשיב כלכלי uridan_pic06
הורד פרוספקט מוצר